VII DNI AUSTRALII

Katowice- 30.03.2017-czwartek

Uniwersytet Śląski, Wydział Fizyki - Aula im. Pawlikowskiego ul. Uniwersytecka 4

Wstęp darmowy

Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej "kangurolandii" organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Zawitamy do 9 miast, a 30 marca zaczniemy VII DNI AUSTRALII w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim przy współpracy ze stowarzyszeniem "Garuda" w ramach XV FESTIWALU SLAJDÓW PODRÓŻNICZYCH.

VII Dni Australii to cykl prezentacji i filmików o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Dowiedz się jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe studenckim, posłuchaj opowieści ludzi, którzy już to zrobili! Poznaj wielkiego fana Australii- Marka Niedźwieckiego- autora książki "Australijczyk". Weź udział w warsztatach wyjazdowych i dowiedz się jak zorganizować podróż na drugi koniec świata- jak połączyć naukę z pracą i życiem na antypodach. Spotkaj się z nami na darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii i weź udział w warsztatach sommelierskich. Czeka na Was również spotkanie online z bloggerką i autorką książek Julią Raczko, która na co dzień mieszka w Brisbane. Organizatorzy- Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 20-lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach.

Czeka na Was degustacja dla odważnych, wystawa fotografii z Australii, kiermasz książek o tematyce Australii oraz udział w warsztatach sommelierskich prowadzonych przez Ambsadora marki win Jacob's Creek w Polsce- Wojciecha Cyrana. Każdy uczestnik VII DNI AUSTRALII może wygrać ciekawe nagrody prosto z Australii i będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet powrotny do Australii dla jednego szczęśliwca. Podczas VII Dni Australii odbędzie się również inauguracja autorskiego informatora o Australii z wyjątkowymi ofertami specjalnymi i nie tylko. Zapraszamy!

Szczegóły na www.dniaustralii.com